Hudobný automat – MUSICBOXX

MUSICBOXX je hudobný automat určený na prehrávanie skladieb, ktorý pracuje v stabilnom systéme LINUX.  Vďaka nášmu novému a prepracovanému softvéru je obsluha veľmi jednoduchá. Databázu skladieb pravidelne aktualizujeme a dopĺňame nové albumy. Ako poďakovanie našim zákazníkom ponúkame aj BONUSOVÝ KREDIT v musicboxe !!!  

Samozrejmosťou je  viackanálové ozvučenie Vašej prevádzky našim kvalitným  ozvučením ktoré Vám poskytneme do Vašej prevádzky úplne ZDARMA !!!

Ponúkame zároveň aj možnosť Vašej reklamy v našich MUSICBOXOCH.

MUSICBOXX – CHROME

 

Hudobný automat s novým CHROME dizajnom, podsvieteným predným panelom je vybavený novým prepracovaným softvérom v systéme LINUX. Musicboxx má nízky odber, takže môže byt zapnutý nepretržite !  K MUSICBOXX-u DOSTANETE OZVUČENIE PREVÁDZKY ZDARMA !!!

 

MUSICBOXX – CLASSIC

Musicboxx v štýle RETRO… drevený desing stroja zaručuje štýlové použitie vo všetkých prevádzkach, kde je interiér drevo, prípadne tapeta. Samozrejmosťou je kvalitný a prepracovaný softvér v systéme LINUX, LED podsvietenie predného čela musicboxx-u. K MUSICBOXXU DOSTANETE OZVUČENIE PREVÁDZKY ZDARMA !!! 

Pre objednávku a info nás kontaktujte na tel. 0948 / 77 47 17 , 0948 / 77 47 18.