Hudobný automat – MUSICBOXX

MUSICBOXX je hudobný automat určený na prehrávanie skladieb, ktorý pracuje v stabilnom systéme LINUX. Moderný softvér ponúka výber skladby podľa viacerých možností. Ako poďakovanie našim zákazníkom ponúkame aj BONUSOVÝ KREDIT v musicboxe !!!  

Samozrejmosťou je ozvučenie Vašej prevádzky kvalitným ozvučením s možnosťou regulácie hlasitosti každého reproduktora samostatne & úplne ZDARMA !!!

Ponúkame zároveň aj možnosť Vašej reklamy v musicboxe, prípadne aj možnosť reklamy v ostatných musicboxoch, podľa dohody.

MUSICBOXX – CHROME

Elegantný hudobný automat s novým CHROME dizajnom, podsvieteným predným panelom je vybavený novým prepracovaným softvérom v systéme LINUX, výkonnou základňou a osadený značkovým mincovníkom COMESTERO! Musicboxx má nízky odber, takže môže byt zapnutý nepretržite !  K MUSICBOXX-u DOSTANETE OZVUČENIE PREVÁDZKY ZDARMA !!!

 

MUSICBOXX – CLASSIC

Musicboxx v štýle RETRO… drevený desing stroja zaručuje štýlové použitie vo všetkých prevádzkach, kde je interiér drevo, prípadne tapeta. Samozrejmosťou je kvalitný a prepracovaný softvér v systéme LINUX, osadený mincovník COMESTERO, LED podsvietenie predného čela musicboxx-u. K MUSICBOXXU DOSTANETE OZVUČENIE PREVÁDZKY ZDARMA !!! 

Pre objednávku a info nás kontaktujte na tel. 0948 / 77 47 17 , 0948 / 77 47 18.