Silový automat – BOXER

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné silové už hovoriace automaty typu  BOXER  kde každý stroj je niečim výnimočný.  Silový automat je skvelou zábavou pre všetky firemné akcie, párty, eventy ale aj do Vášho baru, pubu,  šenku a pod.     

BOXER CHAMPION FIRE

Profesionálny hovoriaci silový automat model  BOXER CHAMPION FIRE  je už turnajový silový automat, ktorý umožňuje hranie až šesť hráčov naraz, resp. turnaj v boxe. Navyše stroj ponúka viacero hier, kde si môžete otestovať Vašu silu, Vašu rýchlosť, Váš reflex. Kvalitné a masívne prevedenie stroja zaručuje vysokú stabilitu pri hre. Presná svetelná signalizácia hodnoty úderu, samozrejme hovoriaci ČESKÝ / SLOVENSKÝ / ANGLICKÝ jazyk boxera s kvalitným ozvučením a precízne LED OSVETLENIE celého stroja je zárukou maximálnej spokojnosti klientov. Stroj je nepremokavý, môže byť umiestnený aj v exteriéri pod holým nebom !

BOXER TOURNAMENT GLOVE

Ešte lepšia verzia BOXERU – model  BOXER GLOVE  je turnajový masívny silový automat s veľmi kvalitnou konštrukciou, ktorý umožňuje hranie až šesť hráčov naraz, resp. turnaj v boxe. Dizajn stroja je veľmi obľúbený a vyniká svojim kovovým a okrúhlym tvarom. Navyše stroj môže hrať až 6 hráčov naraz a urobiť si vlastný turnaj v boxe. Taktiež ponúka viacero hier, kde si môžete otestovať Vašu silu, Vašu rýchlosť, Váš reflex. Kvalitné a masívne prevedenie stroja zaručuje vysokú stabilitu pri hre. Presná svetelná signalizácia hodnoty úderu, samozrejme hovoriaci ČESKÝ / SLOVENSKÝ / ANGLICKÝ jazyk boxera s kvalitným ozvučením a precízne LED OSVETLENIE celého stroja je zárukou maximálnej spokojnosti klientov. Stroj je nepremokavý, môže byť umiestnený aj v exteriéri pod holým nebom !

BOXER TOURNAMENT PLAY & WIN

BOXER TOURNAMENT – PLAY A WIN  je kvalitný silový turnajový automat až pre 6 hráčov, ktorý okrem všetkého z predchádzajúcich modelov ponúka klientom za prekonanie každého rekordu aj darček, resp. dvojdielnu guličku, ktorá v sebe obsahuje DARČEK !!!  Opäť turnajový stroj novej generácie s možnosťou vyhrať darček za každý prekonaný nový rekord. Masívna konštrukcia a prevedenie boxera, prepracovaný softvér, kvalitné ozvučenie v českom / slovenskom / anglickom jazyku a vysoko svietivé LED osvetlenie prístroja sú zárukou Vašej spokojnosti.

Potrebujete si vybiť negatívnu energiu ???   NIČ LEPŠIE  🙂

PRENÁJOM BOXEROV – 0948 / 77 47 17 , 0948 / 77 47 18.