Silový automat – BOXER

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné silové už hovoriace automaty typu  BOXER v štyroch najžiadanejších modeloch kde každý stroj je niečim výnimočný.  Silový automat je skvelou zábavou pre všetky firemné akcie, párty, eventy ale aj do Vášho baru, pubu,  šenku a pod.     

BOXER AMERICAN

Štandartný silový automat typu  BOXER AMERICAN  je základný model, ktorý vyniká jednoduchou obsluhou, prehľadným čelným panelom s displejmi, kde sa zobrazuje najväčší dosiahnutý rekord, Váš rekord a kredit stroja. Taktiež je tu grafické pole po oboch stranách s bodovaním podľa sily úderu. Samozrejmosťou je zvuk boxera v českom / slovenskom jazyku, kvalitné LED OSVETLENIE a BONUSOVÝ KREDIT.  

BOXER CHAMPION FIRE

Profesionálny hovoriaci silový automat model  BOXER FIRE  je už turnajový silový automat, ktorý umožňuje hranie až šesť hráčov naraz, resp. turnaj v boxe. Navyše stroj ponúka viacero hier, kde si môžete otestovať Vašu silu, Vašu rýchlosť, Váš reflex. Kvalitné a masívne prevedenie stroja zaručuje vysokú stabilitu pri hre. Je osadený veľkým displejom ktorý obsahuje až 10x displejovú jednotku, nakoľko stroj je určený aj pre turnaje. Presná svetelná signalizácia hodnoty úderu, samozrejme hovoriaci ČESKÝ / SLOVENSKÝ / ANGLICKÝ jazyk boxera s kvalitným ozvučením a precízne LED OSVETLENIE celého stroja je zárukou maximálnej spokojnosti klientov. Samozrejmosťou je BONUSOVÝ KREDIT. Stroj je nepremokavý, môže byť umiestnený aj v exteriéri pod holým nebom !

BOXER TOURNAMENT GLOVE

Ešte lepšia verzia BOXERU – model  BOXER GLOVE  je turnajový masívny silový automat s veľmi kvalitnou konštrukciou, ktorý umožňuje hranie až šesť hráčov naraz, resp. turnaj v boxe. Dizajn stroja je veľmi obľúbený a vyniká svojim kovovým a okrúhlym tvarom. Navyše stroj ponúka viacero hier, kde si môžete otestovať Vašu silu, Vašu rýchlosť, Váš reflex. Kvalitné a masívne prevedenie stroja zaručuje vysokú stabilitu pri hre. Je osadený veľkým displejom ktorý obsahuje až 10x displejovú jednotku, nakoľko stroj je určený aj pre turnaje. Presná svetelná signalizácia hodnoty úderu, samozrejme hovoriaci ČESKÝ / SLOVENSKÝ / ANGLICKÝ jazyk boxera s kvalitným ozvučením a precízne LED OSVETLENIE celého stroja je zárukou maximálnej spokojnosti klientov. Samozrejmosťou je BONUSOVÝ KREDIT. Stroj je nepremokavý, môže byť umiestnený aj v exteriéri pod holým nebom !

BOXER TOURNAMENT PLAY & WIN

HORÚCA NOVINKA medzi boxermi… BOXER TOURNAMENT – PLAY A WIN je kvalitný silový turnajový automat, ktorý okrem všetkého z predchádzajúcich modelov ponúka klientom za prekonanie každého rekordu aj darček, resp. dvojdielnu guličku, ktorá v sebe obsahuje hodnotnú VÝHRU !!! Do guličky vmestite čokoľvek, ak chcete aj 500 € 🙂  Opäť turnajový stroj novej generácie s možnosťou vyhrať darček za každý prekonaný nový rekord. Masívna konštrukcia a prevedenie boxera, kvalitné ozvučenie v českom / slovenskom / anglickom jazyku a LED osvetlenie prístroja sú zárukou maximálnej spokojností klientov. Takýto BOXER určite nesmie chýbať na Vašej párty !!!

Potrebujete si vybiť negatívnu energiu ???   NIČ LEPŠIE  🙂

PRENÁJOM BOXEROV – 0948 / 77 47 17 , 0948 / 77 47 18.