Šípkový automat – CYBERDINEPrevádzkujeme profesionálne šípkarské stroje značky CYBERDINE na ktorých sa hrávajú aj medzinárodné šípkarské turnaje v celom svete… Tieto stroje sa vyznačujú maximálnou kvalitou a osvedčenými druhmi hier s vysokým nárokom všetkých profesionálov.

SPIDER

Šípkarsky prístroj Dart Cyberdine Spider je určený pre šípkarov všetkých kategórií, svojou spoľahlivosťou spĺňa aj tie najprísnejšie kritéria. -automatická výmena hráčov-automatické odoberanie zlyhaných šípiek-svetelná signalizácia-zvuková signalizácia-elektronické a mechanické počítadlo-jednoduchý alebo dvojitý stred-príjimanie kreditu kľúčom alebo mincovníkom-prémiová hra-prevedenia stojanového alebo na stenu upevneného prístroja-4 hráči-4 crickety-jednoduché testovanie a nastavenie parametrov hry a ceny hry-atraktívne demo mode-atraktívne melódie. Vhodný ako domov tak aj do prevádzok, kde je obmedzený priestor pre stojanové prístroje. výška 95 cm výška s nohami 220 cm šírka 62 cm hĺbka 45 cm.  LED OSVETLENIE celého prístroja!!!

CLASSIC

Šípkarsky prístroj Dart Cyberdine CLASSIC je základný oficiálny stroj určený pre šípkarov všetkých kategórií, svojou spoľahlivosťou spĺňa aj tie najprísnejšie kritéria. -automatická výmena hráčov-automatické odoberanie zlyhaných šípiek-svetelná signalizácia-zvuková signalizácia-elektronické a mechanické počítadlo-jednoduchý alebo dvojitý stred-príjimanie kreditu kľúčom alebo mincovníkom-prémiová hra-prevedenia stojanového alebo na stenu upevneného prístroja. 8 hráčov / 8 cricketov nezávislo v jednej hre !!! Jednoduché testovanie a nastavenie parametrov hry a ceny hry-atraktívne demo mode-atraktívne melódie. Vhodný ako domov tak aj do prevádzok, kde je obmedzený priestor pre stojanové prístroje. výška 95 cm výška s nohami 220 cm šírka 62 cm hĺbka 45 cm.  LED OSVETLENIE celého prístroja!!!

TURNIR II

Množstvo nových hier ako napr. Split score, Crazy Cricket, Random Cricket a pod., Možnosť nastavenia šťastnej hodiny, atraktívne melódie, elektronické a mechanické počítadlá, dvojitý alebo jednoduchý stred, 8 hráčov, 8 cricketov, jednoduchá skúška a úprava parametrov hry, nahodenie kreditov kľučom alebo mincovníkom, možnosť turnajovej hry, možnosť nastavenia neobmedzeného počtu kôl. Najpredávanejší automat na Slovensku. Výška 220 cm, šírka 62 cm, hĺbka 45 cm, váha 94 kg

Šípkové turnaje organizujeme z hľadiska podpory kultúry a šípkového športu. Po dohode venujeme súťažiacim a výhercom zaujímavé vecné ceny, šípkové trofeje, medaily, fotky do ruky na počkanie, fľaše sektov a pod.