Šípkový automat – CYBERDINE

Prevádzkujeme profesionálne šípkarské stroje značky CYBERDINE na ktorých sa hrávajú aj medzinárodné šípkarské turnaje v celom svete… Tieto stroje sa vyznačujú maximálnou kvalitou a osvedčenými druhmi hier s vysokým nárokom všetkých profesionálov.

SPIDER

Šípkarsky prístroj Dart Cyberdine Spider je určený pre šípkarov všetkých kategórií, svojou spoľahlivosťou spĺňa aj tie najprísnejšie kritéria. -automatická výmena hráčov-automatické odoberanie zlyhaných šípiek-svetelná signalizácia-zvuková signalizácia-elektronické a mechanické počítadlo-jednoduchý alebo dvojitý stred-príjimanie kreditu kľúčom alebo mincovníkom-prémiová hra-prevedenia stojanového alebo na stenu upevneného prístroja-4 hráči-4 crickety-jednoduché testovanie a nastavenie parametrov hry a ceny hry-atraktívne demo mode-atraktívne melódie. Vhodný ako domov tak aj do prevádzok, kde je obmedzený priestor pre stojanové prístroje. výška 95 cm výška s nohami 220 cm šírka 62 cm hĺbka 45 cm.  LED OSVETLENIE celého prístroja!!!

CLASSIC

Clasický stroj Cyberdine CLASSIC. Možnosť nastavenia šťastnej hodiny, atraktívne melódie, elektronické a mechanické počítadlá, dvojitý alebo jednoduchý stred, 8 hráčov, 8 cricketov, jednoduchá skúška a úprava parametrov hry, nahodenie kreditov kľučom alebo mincovníkom, možnosť turnajovej hry, možnosť nastavenia neobmedzeného počtu kôl. Najpredávanejší automat na Slovensku. Výška 220 cm, šírka 62 cm, hĺbka 45 cm, váha 94 kg

TURNIR

Množstvo nových hier ako napr. Split score, Crazy Cricket, Random Cricket a pod., Možnosť nastavenia šťastnej hodiny, atraktívne melódie, elektronické a mechanické počítadlá, dvojitý alebo jednoduchý stred, 8 hráčov, 8 cricketov, jednoduchá skúška a úprava parametrov hry, nahodenie kreditov kľučom alebo mincovníkom, možnosť turnajovej hry, možnosť nastavenia neobmedzeného počtu kôl. Najpredávanejší automat na Slovensku. Výška 220 cm, šírka 62 cm, hĺbka 45 cm, váha 94 kg

Šípkové turnaje organizujeme z hľadiska podpory kultúry a šípkového športu aj na miestach, kde máme umiestnené šípkové stroje, ale aj pre firemné akcie, rôzne eventy a pod.  Po dohode venujeme súťažiacim a výhercom zaujímavé vecné ceny, šípkové trofeje, medaily, fotky do ruky na počkanie, fľaše sektov a pod.

NOVINKOU SÚ ŠPECIÁLNE LISOVANÉ MEDAILE S EMBLÉMOM, LOGOM & POTLAČOU PRE VÝHERCOV TURNAJA 🙂

CYBERDINE TURNIR JE OFICIÁLNY STROJ  EUROPEAN DART UNION !!!

Základné vlastnosti strojov :

  • Veľké množstvo šípkových hier (viac ako 1200 kombinácií),
  • Oficiálne schválený EDU
  • Možnosť hry až ôsmych hráčov, alebo 4 teamy po dvoch hráčoch
  • Jasný a dobre čitateľný LED display (100 % bez žiaroviek)
  • Odolný a kvalitný terč s už LED osvetlením
  • Čísla okolo terču sú podsvietené pre lepšiu orientáciu
  • Infračervený senzor pre automatické prepínanie hráčov
  • Audiovizuálna signalizácia hodu
  • Možnosť „HAPPY HOUR“
  • Atraktívny design, vyrobené z vysoko kvalitných a odolných materiálov