TECHNIKA – PRENÁJOM

 


Organizujete akciu resp. poriadate podujatie a nemáte ozvučenie ???  

Požičajte si TECHNIKU u nás, a všetko máte bez starostí…

V tejto sekcii ponúkame prenájom, resp. zapožičanie kompletnej zvukovej & svetelnej techniky na Váš event, resp. Vašu párty… Zostavy sú vyskladané komplet vrátane prepojovacej kabeláže, tak aby ste s ničím nemali starosti.

ZOSTAVA STANDART

 

Výkonná PROFI zostava vhodná pre každý účel, ktorá je kompletne vyskladaná z kvalitných komponentov postačí pre nazvučenie všetkých akcií v interiéroch/exteriéroch s kapacitou 50-100 ľudí. K zostave ponúkame ako BONUS 12 kanálový mixážny pult so vstavaným USB prehrávačom + káblový alebo bezdrôtový mikrofón.  Navyše je zostava doplnená o dynamický a silný svetelný efekt v dvoch verziách, ako aj červeno/zelený laser a parostroj pre výrobu umelej hmly. 

Stačí pripojiť Váš zdroj signálu (NOTEBOOK – TABLET – TELEFÓN) a hráte VY  🙂

ZAŠKOLENIE ZVLÁDNE BEŽNÝ ČLOVEK…

Zostava sa skladá:

 • 2ks Reproboxy  2×400/800W  ( TOP KVALITKA … by TESSOUND® )
 • 2ks STOJANY pre reproboxy s prepravným obalom
 • 1ks Výkonový zosilňovač  ( s vysokým výkonom až 2x350W/8ohm )
 • 1ks Mixážny pult 12 kanálový s USB prehrávačom & efektovým procesorom (podľa potreby) 
 • 1-2ks Mikrofón káblový, prípadne bezdrôtový (podľa potreby)
 • 1ks Svetelný efekt MOONFLOWER 250W, resp. DOULEMOON 2x250W  (podľa priestoru)
 • 1ks Svetelný LASER – 3D GALAXIAN GREEN/RED  (dekoračný zeleno/červený laser)
 • 1ks Parostroj 400W s náplňou
 • KOMPLETNÁ PREPOJOVACIA KABELÁŽ  IN/OUT

CENA ZA PRENÁJOM :

111,00€ / 1 akcia  (do 24 hodín)

177,00€ / 2 akcie  (výkend – do 48 hodín)

 

MOBILNÁ ZOSTAVA 90/120W

Mobilný prenosný a kompaktný ozvučovací systém s výkonom 90W rms, ktorý je ideálny pre ozvučenie školských a spoločenských akcií, obecných akcií, konferencií a prednášok. Obsahuje vstavanú batériu, s ktorou bez pripojenia elektrického napätia dokáže fungovať pri plnom výkone 90W cca 8 hodín, čo dokonale postačí pre všetky spomenuté podujatia, samozrejme pokiaľ máte prístupné sieťové napätie, zostava môže ísť nonstop. Veľkou prednosťou zostavy sú zabudované 2ks bezdrôtové mikrofóny v pásme VHF, taktiež zabudovaný USB / SD CARD prehrávač s displejom, TUNER AM/FM, taktiež BLUETOTH.  Zostava váži len 13kg, a má zo spodu kolieska, takže transport zvládne takmer kdokoľvek.

Zostava sa skladá:

 • 1ks AKTÍVNY SYSTÉM TSS 12/2/90/120W
 • 2ks Bezdrôtové mikrofóny s batériou 9V
 • 1ks Stojan pre reprobox – aktívny systém

CENA ZA PRENÁJOM :

33,00€ / 1 akcia (do 24 hodín)

50,00€ / 2 akcie (výkend – do 48 hodín)

 

Faktúrovaná cena za prenájom sa uhradí pri podpise zmluvy o prenájme, resp. pri preberaní techniky. NIE JE MOŽNÉ ZAPLATIŤ ZA PRENÁJOM PO AKCII. Platba sa uskutočňuje v hotovosti alebo formou prevodu vždy pred odberom techniky  (v prípade úhrady cez bankový prevod musí byť platba spárovaná s číslom faktúry). Prenajímateľ je oprávnený požadovať finančnú zábezpeku. V prípade platby cez účet, sumu poukážte na č.ú. SK95 0200 0000 0034 3456 3955   (Peňažný ústav VÚB BANKA). Ako variabilný symbol zadajte číslo vystavenej faktúry.